O Firmie


Historia

Nasza firma to przedsiębiorstwo rodzinne założone w 1962 roku przez Wojciecha Sierpińskiego. Obecnie właścicielem firmy jest Rafał Sierpiński.

Od początku powstania firmy skierowani byliśmy ma produkcje opakowań tekturowych i kartonowych.

Z biegiem czasu i rozwojem firmy poszerzał się nasz park maszynowy a w tym również nasza oferta o dodatkowe produkty i usługi

O Nas

Firma P.P.H.U RAPAK w swojej ofercie posiada również sitodruk.Sitodruk to metoda druku znana od lat. Zapewnia bardzo wysoką jakość wydruków na różnych materiałach i w różnej palecie barw. Drukujemy we wszystkich płaszczyznach płaskich. Oprócz druku w swojej ofercie mamy farby i materiały pomocnicze do druku. Sprzedajemy farby wodne AQUAMAT i rozpuszczalnikowe UNIMAT, UNIWIL, rozpuszczalniki R-25, O-76, opóźniacze R-628, R-629, R-630 oraz emulsje do sitodruku. Mieszamy farby sitodrukowe w systemie PANTONE. Naciągamy i naświetlamy sita będące przygotowalnią do druku. Opakowania tekturowe których jesteśmy producentem + nadruk metodą sitodruku = 1--% gotowego opakowania będący zabezpieczeniem towaru.

Nasza misja

Potrafimy tworzyć z tektury niekonwencjonalne rozwiązania, przez co jesteśmy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom naszych Klientów. Wszystko to, dzięki doświadczeniu oraz naszej technologii, którą stanowią najnowocześniejsze maszyny dostępne na rynku.

Nasza kadra

Nasi pracownicy to grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Profesjonalizm i kwalifikacje sprawiają że od tylu lat możemy poszczycić się naszą działalnością na rynku opakowań

Skontaktuj się z nami + 48 22 789 21 56